Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Peczek #33246 üzenetére

    Köszi az infót! Őszintén szólva a Nikon.hu-t kérdeztem, ők nem tudták megmondani, csak a saját webshopjukra vonatkozóan, de náluk eleve csak magánszemélyként vásárolhatsz. Rákérdeztem Alzán is, onnan egyelőre azt az infót kaptam, hogy utánakérdeznek. Viszont, javíttatható a készülék hazai szervizben is, annak ellenére, hogy hivatalosan nem partnerei a Nikon Kft-nek, erre is rákérdeztem. Na, majd kiderül. Egyelőre leütöttem magánszemélyként a kinézett cuccot, aztán majd lesz valami. Plusz, magánszemélyként ugyebár van 14 napos elállás, ami jogi személyként nincs. Ez is szempont, mert mostanában egyre több hibás cucba futok vele, plusz eleve D750-ről váltok, és egy picit bennem van a félsz, hogy nem lesz akkora az upgrade, mint amire az anyagiak tükrében számítok, vagy épp nem tudom majd megszokni az EVF-et (soha nem póbáltam még). 14 nap ezekere a kérdésekre elég lesz.

    Egyébiránt azért a nagy igyekezet, mert:

    Nikon tavaszi akció van obikra és vázakra, május 3-ig. Elvileg 10-15 százalékokat engednek sok mindenből. Csak hát, valahogy úgy esett, hogy a hivatalos hazai partnerek baromira drágábbak, mint az Alza vagy az emag. Például Alzán Z6II most 789.000 forint önmagában, FTZII-vel együtt vásárolva pedig 863.000 forint, 36 hónap garanciával. A tavaszi kedvezményes kuponnal 220voltnál és a hazai hivatalos viszonteladóknál csak a váz 833.000 forint, FTZII-re nincs kupon, így a teljes pakk 942 ezer forint. Ez azért szép diffi, és arról nincs infó, Alzán meddig van egyáltalán ez az akció, mert jó eséllyel ez csak véletlen egybesesés a hivatalos nikon akcióval (vagy reakció arra). Egyébként még 2 darab gép van, tegnap 4 volt, szóval aki ilyenben gondolkodik, csapjon le most, mielőtt bedobom a linket holnap reggel a bestbuy topikba. Ott tutira elkel majd a készlet.

    Szóval, sietni kellett, mert egy ideje már eldöntöttem, hogy Z6 II lesz, tudatnyi Z5 vs Z6II összehasonlítás megtekintését, átnyálazását követően. Más márka az obipark miatt nem jött szóba, ennyi pénzért még a Sony AIII jöhetett volna szóba, de a Nikon szimpatikusabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák