Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Peczek #30055 üzenetére

    Engem nem a könyvtár érdekel, hanem ezzel a tudással alkotott műveid, vagyis "A" portfóliód. :DD
    Weboldal? Instagram? Vmi? :R

    #30056TimerPeczek
    Ez bizony valóban így van. Vhogy az összes oktatóanyagban amit eddig láttam mindig vonzó embereken demonstráltak mindent.
    Mikor kérdeztem Pye-t, hogy oké, hogy Complete Posing Workshop de fizetett modellekkel dolgoznak és hogy azért a kövér átlagembereken ezek így nem működnek. Vagy őket milyen pózba kell vágni, hogy az előnyös legyen...
    Erre kaptam a választ, hogy azt úgy hívják, h plus size model (látott már vki plus size férfi modellt? ;] ) és rájuk is ugyanazok az elvek érvényesek és a fotós dolga meglátni bennük a szépet és előnyös képeket lőni róluk. Na itt köszöntem meg szépen a segítséget... :DDD
    Szóval nyugaton a nők több mint fele kövérebb az ideális súlyánál (azért is nevén nevezem a dolgot) és én nem gerjedek a nagy fenékre, meg az óriási bicepszekre szóval én ha agyonütnek se látok bennük semmi szépet. Vkinek esetleg vannak bevált recepjei túlsúlyos emberek pózoltatásához? Mondjuk jegyes és esküvői vonalon, szóval páros pózokhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák