Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    Sziasztok!

    Honda Civicembe szeretnék venni a gyári rádiómhoz egy mp3-as átjátszót, ezt néztem ki, úgy látom jó is az autómhoz.

    A termékről olvasva, valamint netes videókat nézve azt látom, hogy ezt a kütyüt a gyári rádió CD tár bemenetére kell rákötni.

    Az autómban már régebben cserélve lettek a gyári hangszórók jobbakra, illetve van beszerelve egy erősítő és egy mélyláda is, a szerelést szakemberre bíztam, mivel én nem értek hozzá.

    A fentiekből következik a kérdésem: van arra valami esély, hogy a CD tár bemenete esetleg foglalt lenne a már említett módosítások miatt?

    Tisztában vagyok vele, hogy feltehetőleg nagy baromságot kérdeztem, de nem szívesen adnék ki 25 ezret egy kütyüért, amelyet lehet már be sem lehet kötni.

    Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

  • KubanitoS

    veterán

    Kedves Topiklakók!

    A segítségeteket szeretném kérni hangszóróválasztásban. Az autóm egy Suzuki S-Cross, amely gyárilag elégtelen minőségű hangrendszerrel érkezett. Az első és hátsó ajtókban van egy-egy hangfalpár, valamint elől van egy magassugárzó pár. Már alap rádióhallgatáskor is érezhető a Szokol-fíling, hangosítva a dolgot elkezd torzulni is gyönyörűen. Az állapot tarthatatlan. :DDD

    Semmi extra igényem nincs, mindössze a gyári hangszórókat szeretném kicseréltetni, maradna a fejegység is. A cél a minőségibb hangzás kialakítása.

    Abszolút nem értek az egészhez, a beszerelést sem én végezném, viszont aki csinálná ahhoz már hangfalakkal kell érkeznem. Amit eddig sikerült kiderítenem, az az lenne, hogy kell beépítő keret. Ezt néztem ki. Gondolom kettő pár kellene majd nekem.

    Most jön a problémás rész: Mit is vegyek előre, hátra? Egyutas, kétutas legyen (akármit is jelentsen ez)? Milyen teljesítményű, érzékenységű (vagy mi a fene)...

    Na ebben szeretnék segítséget kérni tőletek. Tudomásom szerint 16,5 cm-es hangfalak vannak a kocsiban, gondolom ez a szabvány.

    Máshol olvastam Hertz hangfalpár ajánlást.

    Előre.
    Hátra.

    Ezek vajon megfelelőek lennének? Vagy esetleg van jobb alternatíva?

    Mindenre nyitott vagyok!

    Köszönöm a segítséget!

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

  • KubanitoS

    veterán

    válasz lautnermark #65102 üzenetére

    Elvileg ennek a beépítő keretnek jónak kell lennie az S-Crosshoz is. Elvileg... Amúgy köszönöm a válaszod, pontosan ezért is szerettem volna kérdezni. Tehát ha nem szeretnék komoly hangrendszert kiépíteni (erősítővel, mélyládával), csak a gyári hangfalakat cserélném jobbra, akkor felesleges a jelentősen drágább hangfalakat megvásárolni?

    Illetve említetted, hogy a linkelt Hertz áráért már jobbakat is kapok. Volnál kedves ajánlani valamit?

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák