Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meri

    aktív tag

    válasz CB #71320 üzenetére

    Szerintem tervezgess akár "hangosan" itt, topiktársak segítségével. Olyan is van a fórumban, aki szívesen segít neked az elektronikai kivitelezésben. A szigetelés ugyebár így is - úgy is hasznos és elengedhetetlen lesz, addig esetleg van időd átgondolni a második kört (a hangszórókat). nem tudom, most milyen hangszórók vannak a kocsidban, d ekétlem, hogy csak a hangszórócsere akkora változást hozna.

    Én pl. mindent magam csináltam. Az elektronika használt motyókból lett összeválogatva, kivéve a tápkábelt. Csak az erősítő és a hangszóró-szett újonnan legalább 300-400e lett volna, így viszont az egész projekt megállt kb 150-200 környékén (szigeteléssel együtt) + a "munkadíjam" (azaz a családtól emiatt távol töltött idő). Csináltam néhány hülyeséget, még úgy is, hoyg több hónapos elméleti felkészülés előzte meg, mert 1-2 apróságot (pl.: hogyan vezessem be a vastagabb hangszóróvezetéket az ajtóba roncsolás nélkül) csak hossza keresés után, orosz oldalakon találtam meg - de ezek nem vészesek, inkább csak annyi a tanulság, hogy jó, ha van tapasztalt segítség kéznél (itt a topikon is kaptam sok hasznoks infót, illetve a kiemelőkeret Picipeti munkáját dicséri). Szóval szerintem "think big", megéri.

    uff

Új hozzászólás Aktív témák