Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz PiciPeti #67958 üzenetére

    Az anyós oldal felöl már megcsináltam, felvágtam a táblát akkora csíkokra, ami alul befér, behúztam a lemez alá, belül leszedtem a papírt, és beragaszgattam, majd kicsit megmelegítve tapétahengerrel átmentem rajta. Nem mondom, hogy egyszerű, de sikerült.
    A hangváltó a lábtérbe lesz, vezető oldalon a biztitábla hátuljára felragasztom szerintem. Az a baj, hogy a fő kábelem, a CLS225 elég vastag, annyit blankolni meg nem akarok belőle, ezért vettem pár méter Gladent, ami vékonyabb szigeteléssel bír, és ez megy a hangváltótól a kickig. Így is határeset az, hogy befér (erről lövök még holnap pár képet, senkinek nem kívánom, hogy ilyennel kelljen szopnia...).

    A magas meg így szerintem az A oszlop tovébe kerül, a gyári tartójába - köszi, el is felejtettem :DDD

    Viszont még egy: a párazáró visszakerülhet? Itt nem valami szar fólia van, hanem valami tök jó, szövetes anyagból készült. Vagy nincs értelme?

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák