Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz PiciPeti #64121 üzenetére

    Szia. Mit jelent az, hogy erzekenyebb?:) Tudnal ajanlani parat? A lenyeg az, hogy ne legyen nagy batar. Igaz, hogy most paromnak van uj munkahely, ahol kapott kocsit, szoval a szerszamok atkerultek abba. Legjobb lenne valami kompakt akkor is, mar ha megeri olyanokkal foglalkozni. Az audison erosito nem jott ossze sajna. Mar nagyon gondolkodom, hogy veszek egy tuti jot. Ugy sem egy-ket evre veszi ezeket az ember, ahogy nezegettem a 10 eves erositoknek is igen szep aruk van. Probalnek keresni hasznaltan Mosconi as 100.4-et de nem sok sikerrel :DDD Uj arban meg, hat faj egy picit sajnos. Annyira nem surgos azert, hatha majd talalok. Azt vettem eszre hogy az audio system r 165 evo szepen szol fejrol, a mely is szep amit tud, viszont keves. Ha fentebb allitom akkor meg hamar elkezd torzitani. Gondolom keves a fej teljesitmenye :F . Masik, hogy ugy sejtem, hogy ezeket azert ugy tervezik, hogy legyen erositod is meg melylada is ha mindent ugy akarok hallgatni, ahogy ki van talalva :DDD De ez csak spekulacio reszemrol.

Új hozzászólás Aktív témák