Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz Möhe #45189 üzenetére

    Üdv!
    Csak új dolgok játszanak, vagy használt cuccok is lehetnek? Vedd figyelembe, hogy ennyi összegből használtból sokkal jobb cuccot is össze tudsz rakni :)

    Bár pl nem hiszem, hogy a gyári navis fejegységen van RCA kimenet, akkor meg csak magas szintű jelből lehet gazdálkodni, ami meg nem a legjobb...

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

  • barack1997

    senior tag

    válasz Möhe #45189 üzenetére

    Szia!

    40-50 ezer forintért már közép-felső kategóriás erősítőket kapni használtan. Ebből arra következtetek, hogy egy minőségi félaktív rendszert szeretnél összedobni. Viszont a gyári rádió lesz a szűk keresztmetszet, erre készülj fel. egy 40 rugós Alpine fej (983x-985x) széria oda vissza veri hangban és tudásban (nem a multimédiára gondolok) a gyári fejegységet. Ugyanakkor fontos odafigyelni még a kábelezésre, az ajtók kiszigetelésére és az igényeidnek megfelelő szett kiválasztása.

  • Kamikazeman

    aktív tag

    válasz Möhe #45189 üzenetére

    Megprobalok neked valami ertekelheto infot adni! Feltetelezve, hogy hagyod a gyari fejet es nem akarsz tovabb lepni annal, mint amit leirtal, szerintem nem kell semmi komoly dologra gondolnod. Ha 4 csatornas(sztereo) erositot veszel, akkor az kiszolgalja majd a hangszorot, amit veszel(ugye ezt meg nem tudjuk mekkora lehet) + a ladat is, ha kesobb ugy gondolod, de vehetsz 2 csatist is es ugy kell egy meg a ladanak is, ez tobbe kerul, tobb macera az elhelyezes, dragabb a kabelezes, de testreszabhatobb a dolog, bar a te szinteden szerintem teljesen felesleges.
    Itt egy link(Barhonnan veheted, csak ez a bolt esett "kezemre" es nagyon segitokesz es profi csapat van ott, mint ahogy biztos meg sok mas helyen is)! Gyakorlatilag abban az arsavban szetnezel es valasztasz nehany neked tetszot, abbol konnyebben tudunk segiteni, tanacsot adni, nehogy valamit figyelmen kivul hagyj! Ha ladat is akarsz, akkor a hidbakothetoseg es az impedencia fontos ill. a magas-jelszintu bemenet a gyari fely miatt. Egyebkent ebben az arsavban velemenyem szerint inkabb izles, meret es elhelyezes kerdese, mert tul nagy hangkulonbseg gyari fejjel nem lesz(jobb fejjel sem tul sok van).
    Ha esetleg erdekel a velemenyem, akkor en ugy valogatnek, hogy az elso szett egy marka legyen az erositovel. Ez semmi komoly, de sokszor a legjobb hang igy jon ki, mert szeretik egymast az osszetevok, de ez ne legyen tul komoly szempont, csak segithet a szukitesben.
    Hasznalt cucc kerdesben te tudod, en nem szarakodnek par 10.000HUF-on, aztan rangatnam a karpitomat le-fol a BMW-rol, ha 2 honap mulva valami tonkremegy, illetve abbol kell valasztani ami eppen van! Az uj dolgok kibontasanak is van egy varazsa(plusz tuti benne van minden tartozek, nekem szemely szerint siman meger ennyit!

    Kiindulasi pontnak szerintem ennyi, meg mar nincs is kedvem irni ma, bocsi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák