Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz opeter70 #36825 üzenetére

    nem mint ha a hangszóró specifikáció szerinti érzékenysége és a belőle épített zárt láda hatásfoka között lenne túlzottan komoly hasonlóság :U
    egyébként ilyen árban én megfontolnám az element 30 + hxa 20 kombót is. nem lesz betonszaggató mélye, de az otthonira emlékeztető lágysága, könnyedsége és precizitása lesz, ha a kocsi és az első szett is úgy akarja.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Khaosz55

    addikt

    válasz opeter70 #36825 üzenetére

    A fejegységem JVC KD-X50BT.

    A mély külön kimeneten van. Az erősítőn 80HZ nél vágom 50 hz-nél +6db emelek kb. Minden beállítást próbáltam már de sajnos a DLD500 nem ad szép telt mélyet.

    Az RMS 200W nem a legizmosabb viszont nem az erősítőm teljesítményével van a gond hanem a hangszóró hangzásával ezért akarom cserélni. Alacsony hangerőn sem a szép a hangja. Nem lágy mély hanem vesekő aprító.

    Ma hosszú útról jöttem haza és Morning show-t hallgattam ilyenkor leveszem a Sub hangerejét a fejegységen. Megálltam pihenni és észre vettem, hogy a Hertz 1D.1 erősítő tűz forró. Levettem 0-ra akkor is tök meleg 1-2X kikapcsolta védelem az erősítőt. Ez miért van ? Nem is hajtottam. Mi lesz ha 2 ohmra terhelem folyamatosan kikapcsolt túlmelegedésre? Nem tudom hogy működnek a digitális erőlködők. Azok is akkor melegednek ha terhelve vannak? Megpróbálom hogy lehúzom a 2 db RCA-t és megnézem milyen meleg lesz. Az autóm egy Golf 4 .

    Ez a Focal SUB P30 DB érdekel. Remélem a focal a Jm lab focal, mert akkor jó lehet, viszont ott a HIVI F12S amit felső kategóriába sorolnak.

Új hozzászólás Aktív témák