Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavics325i

    őstag

    válasz €uro #26536 üzenetére

    Úgy akarom odaadni újra a szerelőnek, hogy már készen kapjam vissza, mindennel felszerelve. Vállalom a vakon hozott döntés következményeit.
    Na pont az ilyenek miatt van itt ez a fórum. Mert ez az a hozzáállás amin iszonyat sok pénzt lehet bukni.
    (#26542) €uro Ne az ilyen szarokat nézegesd és ráadásul nem feltétlen újat. A Cs-n és itt is a fórum lakóknak is vannak nagyon jó minőségű eladó cuccaik. Nem lehet kuncsorogni és hirdetni itt,de diszkréten rá tudsz kérdezni és aki akar válaszol neked.
    Szóval nem sokféle zenét hanem irányvonalat kellene hallgatnod. Nem tudom merre lax,de pl. kársztájlingon rengeteg emberke van és ha valamerre jársz a környékeden előtte rákeresel ki az aki arra felé lakik és megkérdezed meghallgathatja e. Sokan büszkék a cuccaikra és szerintem kevesen utasítanak vissza. Bár én nem nagyon próbálkoztam mer erre nincs dzsíbíelll

    [ Szerkesztve ]

    " A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

Új hozzászólás Aktív témák