Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor26

    tag

    válasz orbano #23416 üzenetére

    A vagas magassaga az, amikor halkul a hangero? Tudom allitani a frekvenciat, a meredekseget, es ha a hangerogombot tekergetem, akkor az egesz gorbe tetejet lejjebb vagy feljebb tudom allitani... Ez lenne a magassaga? Mert most az osszes gorbe nullan, azaz a tetejen van.
    A kick meg alacsonyabb frekvencian sem megy fulre erezhetoen lejjebb, a gyari helyre van beteve a 13-as hangszoro, csak rezonal az egesz ajto. A fem resz, a lemez.. Ezt megszuntetni csak bitumenlappal, zajszigetelovel lehet, nem? Ha mar ezt megcsinalom, nem kellene valami "doboz" a kicknek, hogy testesebb legyen a hangja? Ha igen, ahoz szet kell vagnom az egesz karpitot.. Ha talalnek bontottan a Modushoz, csinalnek panelt az MB Quartnak, az eredetit nem barmolhatom szet, nem az enyem az auto.

    (#23417) gabo01: Probaltam 2,5-nel levagni, de ugy viszont megszunik hamar a kozep... Legalabbis nem tul testes a zene. A ferfi enekhangok siralmasak, meg Jackonak is eltunik az organuma igy.. 6 dB-lel sem megy rendesen itt, ha felengedem 5-ig, akkor a magasakkal jol kiegeszitik egymast. Lehet, hogy a kickem zenel tul fent? Vagy tenyleg ki kell szigetelni az ajtokat, es egy rendes panel kell neki, mert csak mozog az MB Quart membranja mint az orult, de hangja az nincsen! A Subot is ezert engedem ennyire fel, igy legalabb van egy kis melye a nagybogonek... A kick es a magas semmikeppen nem zenelhetnek egyutt? Mert akkor inkabb a magasakat vagom meg feljebb, csak ugy meg tul lent zenel a szett..

Új hozzászólás Aktív témák