Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    válasz AMD Power #1886 üzenetére

    Azt szokták mondani, hogy hátra nem rakunk hangszórót, színpadkép meg nemtom miatt. Hátra mélynyomó, előre meg szett. Tapasztalat annyi, hogy régen a kalaptartóban volt hangszórónk és amikor hátul ültem, nagyon hangos volt, de a sofőr (fater) csak úgy hallota, amikor nekem megfelelő volt a hangerő, akkor meg ő nem hallott az első ülésen semmit. Elöl ülve nekem meg túl hátulról, túl messziről jött a nem telt hang. Most erősítő, mélynyomó és szett van a kocsimban, csak az első ülésen vezetek, utasaim sosincsenek és így tökéletes számomra, hátulról a mély brummogás jön, elöl meg a többi hang. Próbaszereléseknél borzalmas volt, amikor a mély is előről jött, halkan is egy idő után bántotta a fülem.

    Jó lenne ha ki tudnád próbálni, hogy felszigetelőszalagozol vhogy a kalaptartóra hangszórót és mész vele, aztán meg onnan leszedve az ajtóhoz rögzíted vhogy és úgy is hallgatod, de ne csak 2 percig, mert addig a nem túl kellemes dolgokat is észrevétlenül viseli az ember.

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák