Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (jan)

    őstag

    válasz fero02 #1572 üzenetére

    2x50 volt jolesz neki tehát azon ne aggódj remekül fog működni

    köszi a nagylelkűséget ...

    na most nem tudom mit nem értesz .. lesz elöl aza hangszóró ugye csipogó mélyközép ahhoz belövöm a mélyet pont annyit amennyi kell és meg lesz a harmónia ... rosszul értelmezed a helyzetet.. ne ma mélyhez lesz igazítva hanem a mély lesz igazítva ...

    rakjak bele icéset ... igen elég ramaty a hangminősége ugyan úgy fűt és annak is kell tápegység ... tehát ott vagyok megint a hol a part szakad nem beszélve arról hogy azt meg kell építeni ez meg egyben van csak ki kell fizetni és működik is :)

    Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

  • Grigorisz

    aktív tag

    válasz fero02 #1572 üzenetére

    Végülis azt kell mondjam nem kivitelezhetetlen a quad-os hifi kell egy rakat elszántság (jan-nak jelezvén: sok pénz is) de megépíthető. Én pl az oválokhoz nem ragaszkodnék foggal körömmel. a zene nálam jófajta elsőszett és egy láda csak erősítőről. de jelenleg épül a projektem amivel a ládát ki tudom váltani, és csak az épülő kalaptartóba rakott mélynyomókkal (2-4??) adni mélyet lévén egy Wagon R+-ban nem nagy a csomitartó. egy ovál pedig nem lesz képes rendes mélyet adni.
    A hőleadás sem iszonyat probléma találkoztam már normál üzem közben égető IC-ssel is.
    Okosan kell méretezni a távtartókat és nem fából csinálni őket.

    a belövéses probléma pedig pont az első szóban van benne. be kell lőni hallgatni kell a kedvelt zenékkel és addig csavargatni amíg olyat kap amilyet akar.

    Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

Új hozzászólás Aktív témák