Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz HUTCHDB #47827 üzenetére

    Én úgy vagyok vele, hogy bizonyos mennyiségű "kis" sérülés után érdemes rendbe rakatni az adott elemet, fotóval dokumentálva.
    Mutatom az én példám, ilyen apró parkolási hibák gyakorlatilag bármikor történhetnek az emberrel rendszeres használat mellett. Műanyag elemet festeni bármikor lehet, mérni amúgy sem lehet és pontosan azért műanyag, hogy olcsón pótolható legyen. Viszont a példa azért jó mert nálam a csomagtartóm volt olyan állapotban (korábbi gazdájának köszönhetően), hogy egy bizonyos idő után inkább megcsináltattam. A bekarikázott hibák mellett, az zavart a legjobban, hogy a korábbi rendszámtábla tartó rosszul volt rögzítve, ezért kicsiszolta maga alatt a festéket. Még a korrózió megjelenése előtt, egy elbaltázott tolatás (és piszkos kamera) tett arról, hogy legyen rá alkalom, meg a csipogóra is.

    Attól még, hogy egy autót fújtak esztétikai hibák miatt (szépen karbantartottak) akár még értéknövelő is lehet, ha képekkel dokumentálva van. Persze okkal óvatos egy vásárló, de mindig a jól dokumentált valós állapot a legfontosabb egy használt autónál.

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák