Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ::Trunks::

    senior tag

    válasz #00809728 #20409 üzenetére

    Kókány tróger gumis, én is jártam egyszer így , szintén frissen fényezett 3 részes felnivel...

    Vissza is mentem, adtak is pénzt. Persze meg kellett fenyegetni őket a fogyasztó védelemmel ,mert először még le is tagadták...

    Azóta csak profi helyre megyek, ahol az lyukaknál fogják fel a felnit a centírgépre, nem lemezfelni lefogatóval. A barom állatja...

    Bár a profi műhelybe is egyszer megjártam, szétszedettem 4db 18-as kereket, 2000km-t futott gumikkal /215/35R18/ ,mert vettem /40-et. Mondtam,hogy majd jövök érte, mentem 1 óra múlva ki volt készítve a felni, gumi, rakták be a srácok a kocsiba, akkor láttam.hogy a belső része ahol tömít a gumi ki van szakadva egy 3cenitis helyen. Persze kivertem a balhét, de nem azért,mert eltépték, ok, megtörténik nagyon peres kemény gumi ,vesznek egy újat és csók özön. Csak éppen a gumis csávó senkinek nem szólt, megpróbálta elsimlizni, én meg észre vettem. Nem tette zsebre amit kapott, így vettek új gumit, meg megvulkanizálták a régit is...

    ::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

Új hozzászólás Aktív témák