Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    Nem tudom mikor rendelek megint, ahhoz kéne valami hasonló, legalább 20-25%-os kupon., Sajnos ez az egy hónapon át tartó akció a carclean-en holnapra lejár, viszont a fb oldalukat nézve minden év elején van ilyen időszak náluk. Bár a csapadék mennyiségéhez kötik az adott napi kedvezményeket (24 órán keresztül érvényes, 13:00-tól másnap 13:00-ig), de azért maximalizálták a dolgot, legfeljebb 25%-ig lehet elmenni. Viszont az Auto Wheel árát korrigálom, 3700 helyett inkább 4400 körül jött ki literje, nem tudom mit számoltam, de így is nagyon jó, ennél még a fél literes Koch Chemie MWC is drágább és bár az se rossz, de nem dolgozik olyan gyorsan mint a Bilt Hamber (ahogy pl a Shiny Garage Monster se). Ez szó szerint 1-3 mp alatt elkezd reakcióba lépni a szennyeződéssel. Legalábbis amit próbáltam 2020-ban Auto Wheel az ilyen volt, ezt a mostanit még nem bontottam ki, de flakonon keresztül még így is érezhető a szaga, ami ugyanolyan mint anno. Távolról talán a régi turbó rágó illata jut eszembe még akár kellemes is lehetne, de közelebbről és használat közben már inkább az állatkerti emlékek sejlenek fel. A tevék segge lehetett ilyen szagú :D

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák