Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz westcoastog #869 üzenetére

    "droidot nem merném turkálni"

    Pedig pofonegyszerű és biztonságos, illetve a gyári, garis állapot tökéletesen visszaállítható.

    "meg állandóan friss romok"

    Keress egyet és használd sokáig (Blade esetében a Swedish Spring és Hungarian Fingerprint ROM-ok kiválóak), nem kell folyton azt lesni mikor jön új. CM7-nél kb. naponta jön új nightly és kb. mind szar is, ami egyikbe bug volt, az vagy marad, vagy megjavul de lesz mellé 6 másik, CM7-nek az a veszte, hogy community hegeszti, amit az egyik kijavít és jól az okozhat egy másik bugot, majd egy másik meg jól belenyúlkál a már jó kódrészletbe "me' én jobban tudom", aztán ez is csinál bugokat és végül egy bugfertő az egész. Ha 10 ember fejleszti 10 felé húznak, ha 1000 akkor 1000 felé... Mióta megjelent itthon Blade-re a 2.2 és kelzsoca főzött belőle egyet (asszem egy-két napra rá) azóta azt a ROM-ot használom, lassan egy hónapja. Igaz, közben kicserélték a Bladet, mert tégláztam, de a régi Bladeről áttettem a backupot az újra és voa'la megy szépen.

    "a barkácsolás nem nekem való"

    Pedig olykor a barkácsolással lehet a legjobbat elérni.

    Nekem is nagyon bejön a WP7, talán még jobban is, mint az Android, de azt meg nem lehet moddolni... :( :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák