Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz - = Zk = - #4632 üzenetére

    Nincs is ertelme vitatkozni, mert ebben az esetben tudom, hogy nekem van igazam. Miert? Egyszeru, mert logikusan gondolkodok, nem fanatikusan, erzelemvezerelten, ennek van ertelme, mert igy mindig a leheto legjobb megoldas jon elo, objektiv mercevel merve. Egy mondvacsinalt, ertelmetlen ellen ok miatt nem fogok mast ajanlani, mert ezt ne m fogadom el, mint kizaro ok. Hadakozas ez ellen? Vicc meg a felvetes is. Azert nincs ertelme az ilyen mondvacsinalt ellenervnek, mert jelen esetben egyreszt alaptalan (az ajanlott termekekre gondolok), masreszt, az altal, hogy kizarsz lehetosegeket, sajat magad dolgat nehezited meg, feleslegesen. Nem manipulalok senkit, csak igyekszem ravilagitani arra, hogy az objektiv, logikus gondolkodas kifizetodo. En egyebirant, fyi, azt nem ertem, sokan miert a szivukre hallgatnak az eszuk helyett. Egyebkent, hogy konstruktiv legyek: a Delta egyaltalan nem nevtelen, jo minoseg, tartos uzem, a Delta beles chifiknel a chifinek annyi koze van a taphoz, hogy ranyalta a matricat... szoval occon szerzett Delta beles tappal is jol jarsz. Vagy mint mondtam, FSP APN, hexa ujan, vagy az orokeletu FSP PNF hasznaltan. Ezeket mind a megjelolt arsavban, vagy alatt megtalaod. Vagy a mar sokat emlegetett Chicony Hipro, olcso es megbizhato tapok, hosszutavon is.

Új hozzászólás Aktív témák