Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz westcoastog #3729 üzenetére

    Én így vagyok a komplett PC játszással... Adatlapomon ott van a gépem cakkumpakk, benne van nem kevés pénz, lehet találgatni mire használom. Segítek: nem arra amire építettem :/ Facebookozáson és filmnézésen kívül gyakorlatilag semmit nem csinálok, alig játszom valamivel...

    Mondjuk itt az is benne van a dolgogban, hogy dolgozok (nyári meló), így mire hazaérek már nincs kedvem punnyadni a gép előtt: inkább berakok valami filmet, és befekszem az ágyba... Ezért is gondolkozok azon, hogy vagy lecserélem a monitoromat egy 26-27"-es példányra, vagy veszek egy külön 32"es LCD-t szobámba. Azt legalább használnám is :/ De ezzel együtt telefont is akarok venni, de amilyet akarok, arra valószínűleg nem lesz elég cash (iPöcs 4) Kb majdnem 2x annyiba lenne, mint a második helyezett kiszemelt: Galaxy S...

    Illetve tököm kivan már azzal, hogy faterral már hetek óta, lassan talán már egy hónapja tervezünk venni egy TV-t, de lassan már többet lépünk hátra, mint előre: mire kiszemelünk egy modellt, kiválasztjuk az üzletet, addigra tuti, hogy elviszik előlünk, és így visszaesünk a START mezőre :/

    Ja és a nőkből is elegem van, de ebbe már bele se kezdek...

Új hozzászólás Aktív témák