Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz westcoastog #33849 üzenetére

    Egyik tesóm ilyen balf.sz. Egyszer belenyúlt a húsdarálóba. Egyik ujja rövidebb egy perccel. :DDD
    De a múltkor majdnem legyalulta. :D
    Egyik általános iskolás osztálytársnőmnek meg köszörű szikrája ment a szemébe, amikor a barátjával volt kint a telepen. Pech-e volt. :(
    De azóta rendben van a szeme. :)

    Mondjuk tavaly én is összeb.sztam magam. Kigyulladt a kombájn. Épp indítottuk a motort és én a motortérnél voltam, nyomtam a tápszivattyút. (Ezt lehet csak Zk érti. :D ) Egyszer csak hallok egy szikrázást, körbenézek, semmi. Majd egy pillanat múlva már lángol az egész motor a pofámba. Na én meg ugrottam hátra a poroltóért, csak elfelejtettem, hogy a rács nyitva van mögöttem. Paff keresztül estem rajta, majdnem leestem. :DDD
    Na akkor kiszakadt egy nagyobb húsdarab az egyik ujjamból, tenyerem felől nézve a hajlatból. Fincsi volt. :D
    De ez a kombájn a főnököm hülyesége, hogy r.hadt volna le a keze. :W Jó hogy nem döglöttem meg. :U

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Új hozzászólás Aktív témák