Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szekto

    aktív tag

    válasz Danecay #10625 üzenetére

    Hello4

    Nekem hasonló dolog volt, amikor a régi VGA-t (HD 3650) beletettem a gépembe a 4850 helyett, bejött a Win (nekem 9.11 volt alapból, csak a Display Driver), Catalyst Install Managerrel delete, majt jött a problem újraindítás után. :) Win indul, töltés közben megáll, újraindítja magát. Kivttem a karit, miután ezt 3szor 1más után eljátszottam, átraktam 2-es PCI Express slotba, úgy elindult. Gondoltam, felrakom a drivert, hátha az a gondja. Újraindítom, aztán Winnél ugyanígy újraindította magát. :D (Jah, csak nekem nem sípolt.) Vissza az 1-es slotba, gép elindít, Vezérlőpult/Programok hozzáadása és törlése/ Display Driver eltávolítása. Ekkor látom, hogy ezeket szerepeltek a listába:

    1. HD 4800 Series - elsődleges - inaktív
    2. HD 3600 Series - aktív
    3- HD 3600 Series - inaktív

    Aztán mostanság jöttem rá, hogy az lehetett a gond, hogy amikor a Catalyst Install Managerrel töröltem, nem törölt le minden elemet, csak egy részét, így köv. indításnál összeakadhatott a cucc. A másik érdekes (amit eddig úgy tudtam, hogy nem érvényes), hogy tegnap amikor visszaraktam a HD 4850-et, hiába volt HD 3650-hez driver telepítve, nem volt szükséges újraraknom a Catalystot, ugyanis automatikusan felismerte s konfigurálta is. :)

    Szóval ha frissíteni akarsz sztem drivert, akkor ne a Catalyst Managerrel töröld le a cuccost, hanem a Display Driverrel, legalábbis nekem így most faján műxik a gép. :)

    Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

Új hozzászólás Aktív témák