Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    van valami hivatalos forrás azzal kapcsolatban, hogy az amd által gyártott(majdan, valamidőn) dual-core prociknak új foglalatra lesz szükségük? vagy ezt valaki csak kitalálta? mondjuk ha csak fless-nél és az sli-ről alkotott véleményénél maradunk, tehát hogy nagyon gyerekcipőben jár, akkor mit gondoltok, az első dual-core széria (amd és intel részen is) máris überkirály lesz? mondjuk minden 20fps-el gyorsabb (ha cpu limitált dolgoknál maradunk) pl. before 380fps, after 400fps? (akkor szíjje' röhögöm magam) meg mondjuk az autocad (ami amugyis vga limitált, meg ram) 3mp-vel hamarabb elindul? szóval aki tényleg várja a dual core-t az várhat szerintem egy ép darabra még jódarabig. sőt. nekem az az érzésem, hogy az amd meg az intel sz@rik az átlag(vagy nem átlag) juzerre(luzerre? :U ), nekik az a lényeg hogy ki az aki fejlettebb technológiát alkamaz, meg hogy milyen csillivilli, meg hogy milyen menő. egyik módszerból sem használta ki a max.ot, máris dobta a parasztvakítót a piacra. a játékok elmennek? el. a megszállot ''nekemkellilyen, nekemkellilyen'' juzer megveszi? igen. szóval szerintem nagy ívben tesznek rá. épp legyen jobb. megjelenés előtt keltsük a nagy durranás érzetét. szóval szerintem nem az a lényeg, hogy fejlődjön az informatika, hanem az hogy a szerencsétlen versenyző vegye meg brutális összegekért a gépet. váltson alaplapot, váltson vidikarit, váltson procit, váltson minden sz@rt csak azért hogy elmondhassa, húdemenő vagyok, mikörben az alkalmazások 85%-ban nem érezni semmit. szóval nekem nagyon elegem van ebből. ezért lesz egy elavult agp-s lapom, egy lassu 3000+-al, meg 512rammal.
    agp-ről meg nem agp-ről is tudnék egy regény írni, talán értelmesebb is lenne mint az itt felette levők, de az már nagy off lenne. szóval szerintem vedd azt (kedves topicinytó) amelyikkel egyszerűen szimpatizálsz. meg persze ha megszoktad a magas villanyszámlát(p4). na erről is van személyes élményem. ezt elmondom és slussz. van nékem amd-s gépem, szinte hasonló családi körülmények mellett, mint egy középiskolás barátomnak. neki p4, a gépe is hasonló, meg szinte minden a házban. éjjel nappal megy neki is, mint nekem. év végi e-on számla. nekünk 40ezer volt. (ez sem kevés, csak úgy minden kiadás felett) nekik 96(!) ezer forint. szóval a fogyasztás is ottvan. persze ezt azok, akik havi fél millát keresnek ne is olvassák, de azért ez is ott van. :) kérés: ne ugassatok le :) ezért megy offba :))

  • ronaldo

    őstag

    válasz vatomi #713 üzenetére

    üdv földi!

    ugyanannyiba kerül(durván). s939 is időtálló lesz egy darabig, mivel az első dual-core procik erre a foglalatra fognak kijönni

  • ronaldo

    őstag

    válasz thaler2 #715 üzenetére

    na jó, ha mondjuk az én cuccom (asus a8v-deluxe, a64 3000+@2650) és az ő cuccát (abit aa8 duramax + lga775 3.0@3.75) összehasonlítjuk akkor árban elég nagy rés jön ki.

  • ronaldo

    őstag

    talán-talán, de én bátran tudom ajánlani a Revoltec Cromus 450-460-as tápokat

Új hozzászólás Aktív témák