Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    na idetaláltam én is :)
    látom megy a gép mizéria kinek mi a legjobb :))
    be kell látni van aki makita van aki hilti kinek mi áll a pénztárcájához közel szerintem
    én dolgoztam már egy két géppel az elmúlt közel 20 év alatt
    de be kell ismerni a makita már nem a régi aksis téren ,anno 5-6 évet simán bírt az aksija az elmúlt 5 évben viszont max 2 év és meghal
    hilti szerintem nagyon jó lenne ha fele ilyen nehéz lenne mert ha napi 9 órát a kezedben van akkor nem igazán tartod tökéletes gépnek de más gondom nincs vele
    amúgy én festool párti vagyok gép téren igaz nem egy makita ár kategória inkább hilti de szerintem strapában megbízhatóságban übereli az összes márkát

    ez csak személyes vélemény

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • hermanyi

    őstag

    válasz Márton111 #7205 üzenetére

    nekünk van 2 hilti behajtó 1 devalt 3 makita és 4 festool
    kézi körfürész 1 bosch 2 festool sínes elvileg a bosch hoz is van sin csak a vágás minőség az katasztrófa mig a festool al szinte lapszabász minőségben vágsz
    gyalugép van 1 nagy festool és 2 bosch +1 makita ebben viszont a bosch ami szerintem a legjobb -legjobban kézre áll igaz a festool az nagy és másra is használjuk és hiába 1 késes (íves kés ) félelmetesen szépen gyalul és nincs probléma ha 7cm mély falcot kell gyalulni mert nincs útban a motor vagy az ékszíj
    fúrógép viszont csak metaboink vannak
    felsömaró 1 bosch 1 festool és egy makita élmaró

    szorítóink meg a szigethalmi piacról valóak no name de célnak megfelelnek :D

    és hidd el a festool az megéri az árát mert szerintem a legstrapabíróbb kézi gépek és profinak is elég profik csak megvenni őket kicsit szájhúzós de ha beruháztál akkor utólag biztos nem bánod meg

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • hermanyi

    őstag

    válasz thyeby #7210 üzenetére

    dewalt iszonyat nyomaték iszonyat hamar merülő akkumulátor
    és igen 10 böl 9 szer azt használom a festool behajtót
    de aki helyszínen konyházott már és utólag kellett feltenni a kész dobozba a fioksint az tisztában van azzal ,hogy mennyire praktikus tud lenni egy ilyen rövid csav behajtó

    de ne feledjük más szerszám kell fához meg bútorlaphoz is
    én hál isten ritkán érintkezem bútorlappal a munkám 80% a meranti és borovi teszi ki
    hébe hoba bútorozom csak

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • hermanyi

    őstag

    válasz thyeby #7214 üzenetére

    nem én szerzem hanem a cég :D
    de ha jól tudom a zatikbol hozzák
    amúgy külső belső nyílászáró a fö profil
    de én keveset gyártok inkább szerelek nekem jobban tetszik a kinti meló mint bent a mühely de lehet ez azért van mert ehhez szoktam hozzá

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • hermanyi

    őstag

    válasz Márton111 #7218 üzenetére

    elismerés az csak a magad elismerése ,hogy beleteszed e tudásod legjavát vagy sz@rokrá csinálod meg amit kell
    és visszatérve jók azok a szorítok hidd el megvannak már jó pár éve és még nagyon görbülni sem görbülnek (persze előfordul ,hogy van benne alapból gatya is )
    nálunk senki sincs megbecsülve mindenki teszi a dolgát és kész
    a kinti melónak is megvan az előnye "nincs annyi főnök" a bentinek meg most jön igazán a meleg műhely ,mi meg kint szívjuk a mínuszt a Klotild palotán

    szerk csak ,hogy ne legyek bunkó

    mdk01
    elnézésed kérem a . ! és stb hiányosságokért ebbe értsd bele a nagybetűket is
    kb 12 éve így szoktam meg azt ,hogy fórumon így írok és nincs az az ember akinek kedvéért ez meg fog változni akárhogy forgolódik a sírjában vagy csinál akármit legyen az Kosztolányi vagy akárki

    és ezt ép te írod aki magát sem tiszteli azzal velem egyetemben ,hogy a nicked akármit is jelentsen nagy betűvel kezd
    és még egyszer elnézést mindenkitől akit ez zavar de ez sajnos vagy nem sajnos de nem fog változni

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák