Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz Speciali #8313 üzenetére

    Hát lehet, hogy nem igaz, de ha módom van megválasztani egy "szakit", hogy kit engedjek be, akkor bizony engem is érdekel kicsit, hogy egyébként milyen életvitelű. Ha azt látom, hogy szórja a pénzt, akkor tudom, hogy könnyen jött, könnyen ment, lehetőleg ne én támogassam az ilyet. Hangsúlyozom: a jó szerszám nem ez a kategória önmagában. Viszont ha azt látom, hogy üti-vágja azt a jó szerszámot és nagymellénnyel azt mondja, hogy fogyóeszköz, akkor megintcsak nem akarok a szponzora lenni.
    De ezek már személyes preferenciák. Ha valaki dohányzik, akkor nem azért nem engedem be, mert büdöset csinál (persze, azért is) hanem mert inkább annak adom a pénzem, aki mondjuk a gyerekeire költi, nem másra. De ez csak elmélet, a gyakorlatban vagy van módom ezt ellenőrizni, vagy nincs. Az biztos, ha terepjáróval érkezik valószínűleg többet fog kérni, mintha kombi Astrával. :)
    de a legjobb, ha a Festo doboz egy bringára van rákötve, ugye? ;) ;)

    És bocsánatot kérek a dohányosoktól, nem akarom bántani őket, nyilván ők maguk is érzik, hogy egyre kisebb a dolog társadalmi elfogadottsága, ami talán nem baj, ha a leszokás felől nézzük a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák