Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomgrande

    tag

    válasz thyeby #7722 üzenetére

    "Ha a tolószán már (akár csak tizedeket) kotyog, akkor gyakorlatilag ki is fog pattogzani, holott épp azért konstruálták, hogy ezt ne tegye."
    Ebben sajna nem értünk egyet mert a tolószánnak szerintem nem sok köze a kipattogzáshoz. Magát az anyagot párhuzamvezető mellett tolják a tolószán csak a tábla tolását könnyíti

    "S hogy magad is kaptál már lapszabászatból gány munkát a pénzedért: No, ezt tudja egy vérző nyakú lapszabászgép."
    Ebben sem értünk egyet mert egy több milás számítógépes táblafelosztó nem agyonhasznált.
    Simán csak trehányság.

    "Mindenkinek azt javaslom, költse el azt a pár ezer forintot inkább a bérvágásra. S hogy ne járjon úgy, mint Te, belépéskor nézze meg a kilépő leszabott anyagot. Egy szempillantás alatt elárulja magát az a lapszabászat, akitől nem szabad munkát megrendelni."
    Egész táblák felszabását én sem javaslom senkinek. Van olyan ember aki mindent szeret maga csinálni nem számít mibe kerül. A kérdező is ilyen szerintem.
    Az egy szempillantás megint csak álom mert kb 90%-ban kaptam jó anyagot 10%-ban rosszat.

    Márton111
    Létezik egytárcsás elővágó is. Együtt köszörülik a kettő tárcsát csak akkor van baj ha köszörülés után összekeverik a párokat.

    "Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

Új hozzászólás Aktív témák