Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz epitokoldala #7418 üzenetére

    Nekem is jobban tetszik a megújult dizájn. Letisztultabb. Ékes példa arra, amikor a kevesebb több.
    Az egalizálás dolog nekem is feltűnt, pedig nem vagyok se tipográfus, se grafikus - bár talán laikus sem. Ugyan Soká apróságnak nevezte ezt, ami igaz is, azonban érdemes tudni, hogy ilyen apróságokon nagyon sok múlhat. Nem azért, hogy szakmabelieket megnyerj vele, hanem mert régen tudott dolog, hogy az esztétika jelentősen fel tudja értékelni a dolgokat. A régi betűtípus szerencsésebb volt ebből az aspektusból.
    Előrevetném, hogy nincs olyan jó honlap, amiben senki számára nincs semmi zavaró. Mégis - és most Putyin egykori kampányszlogenjét idézném: Nem ihatjuk meg a világ összes vodkáját, s nem tehetjük magunkévá a világ összes nőjét, de törekedni kell rá. Az internetezők összességében a letetelenségig el vannak egyféle értelemben kényeztetve. Ez nem véletlen. Ha beállsz a sorba (hiszen már meg is tetted), idővel készpénzre is fog válni ebbéli fáradozásod. Ebben biztos lehetsz, ha elég kitartásod van araszolgatva megnyerni az érdeklődést szolgáltatásodra. Még ha profi vagy, akkor sem fog menni egyből minden, és még ha profi vagy, akkor is könnyen feledésbe merülhet egy már bejáratott és fellendített szolgáltatás.
    Abban az értelemben nagyon jó helyre nyúltál, hogy olyan erőt szólítottál meg, amely egyrészt jelentős, másrészt nem múlik el, mint a divat. Építkezni mindig fognak az emberek, és ha olyat kapnak tőled, ami számukra bármilyen értelemben valódi előny, nem fogod tudni magaról őket még levakarni sem. Fogd fel úgy, hogy most itt tartol, és folyamatosan fejlődsz. Ha belegondolsz, ennél ember karrierileg többet nem is kívánhat. Ha belátod, akkor a dolgod már csupán annyi, hogy felépítsd a stratégiát, miként tarthasd meg hosszú távon a növekedést.
    Szándékosan nem bocsátkoztam operatív részletekbe, konkrétumokba, mert meglátásom szerint sikered lényege nem abban rejlik.

    S még egy utolsó gondolat: Ne habozz a nagyokhoz hasonlítani magad! - másként nem is nagyon válhatsz naggyá talán. (Nna, ezt most nagyon megfogalmaztam... :F )

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák