Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Vikusz77 #7173 üzenetére

    "Már akartam mondani, de eddig megálltam, hogy szerintem ezeket a magánjellegű gépeladási procedúrákat, "kihagyhatatlan" ajánlatokat inkább privátban kéne intézni...
    Vagy a vaterán, aproneten és a többi."

    Az engem nem zavar, hogy valaki felkínál itt eladásra vmi használt gépjét (mert lehet, épp én jutok korrekt használt géphez, vagy akár Te), de amikor marketing megerőszakolássá válik a dolog, mint ominózus makita esete, az már engem is zavar, és tényleg jobb fórumok is akadnak ilyen célra ennél.

    "Próbáld ki, pl 5*100-as csavarból mennyit teker be-ki."

    Persze, van már ennyi tapasztalatom, h minél erősebben kell dolgoznia egy akkunak, annál hamarabb kifullad. Konkrétan az anyám konyhaasztalát akartam hevenyészve megerősíteni, h tudjon gyúrni rajta, mert inogott. (Már félkész az új asztal azóta.) 4x3= 12 db 6x80 csavart gondoltam behajtani előfúrva, süllyesztve rétegelt lemezbe, és keményfa lábakba. Nos, ezt nem tudta megcsinálni az ominózus akku. Van kisebb, 12V- 1,5 Ah gépem, az ilyen munkát kisujjból megcsinál.

    "De gondolom nincs kedved ezzel vacakolni."

    Kedvem éppen lenne - időm már kevésbé. Ötödik éve nem tudok kiszorítani annyi időt, hogy készítsek az udvarra egy korrekt világítást, hogy este ne egy fekete lyukba lépjek ki a műhelyből - és milyen jó lenne néha, ha az alkonyat nem kényszerítene porolós munkával vissza a barlangomba.

    "hogy Sanyo-t rakjanak bele( pontheggesztve nem forrasztva!)"

    Igen, ezt akkoriban meg is írtad, és megjegyeztem magamnak.
    Olyat lehet kérni, h heggesszék össze, küldjék el, majd én bedugom a helyére?

    Igaz, hogy még nem sok idő telt el az akkufelújításod óta, de annyi már biztos, hogy megmutatta az erejét, szufláját - ha a hosszú életét még nem tudhatta. Beszámolnál róla, mennyire vagy elégedett a felújítással? Ki csinálta? Mennyiért?

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák