Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pacman_123

    tag

    válasz York #59753 üzenetére

    Ugyan nem engem szólítottál meg, ill ha megfighyelted én eddig csak dicsértem a DeWaltot, főleg a párhuzamvezetőjét.

    De ha már ... :)

    dewalt table saw lift stopped

    Nézegess találatokat.

    Beragadt emelés, elnyalt menet. Utóbbira konkrét magyar példa a hobbiasztalosról Stolaz esete a 7491-gyel. Hát neki nem volt olcsó mulatság a javítás, tán az egész motorburkolatot kellett cserélni.

    Nálam a Bosch-ban vastagon úszik a porban az emelőszerkezet, trapézmenet, stb - én szerintem 6 év alatt 1x nem fújtam ki. Mégsem érzem hogy nehezebb lenne az emelés, vagy megakad, vagy sehova sem megy mert elnyalta volna a beragadó por a meneteket, akár a száron akár az anyában.

    De nem rossz cucc ettől a DW, csak épp az sem hibátlan konstrukció.

    Hobbista fanyűvő - https://tinyurl.com/AndrasPazar - https://www.youtube.com/@AndrasPazar

  • Z0mbi

    senior tag

    válasz York #59753 üzenetére

    Huha. Amire emlekszem a DWE7492 volt a kiszemelt. Viszont Europaban nagyobb kozossege van a bosch nak. Tobb tapasztalat. Tobb kiegeszito/kutyu hozza amit 3d nyomtathattam.
    Az asztalba integralhatosaga (2.5 eve a kartondobozan allva hasznalom :D mert mindig van fontosabb prj) jobb (csavarok helye ott van amivel lerogzited), 2100W (vs 2000W) ill ez inkabb a boomerektet hozza csak lazba (en meg koromat meghazuttolva sokszor annak erzem magam) tobb az anyag benne (26kg a dewalt 44kg a bosch) - tudom vehetnek akkor kiskorosi 300ast is :D
    Anno a szuszkalos asztal is 'selling point' volt nekem de ironikusan kb 2x hasznaltam es megcsinaltam a szant ra.

    Kicsit ugy gondolom egyik se tud olyat ami miatt ennel vagy annal kene donts. Ez a ket cucc szerintem csak izles dolga. Mindketto foglalkozos tipus lesz ahogy a dobozbol kiveszed. Persze kertbe gyereknek hazat epiteni azonnal jo. Az hogy en allandoan csapolok - megerdemlem :D

Új hozzászólás Aktív témák