Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz fogtunder #55396 üzenetére

    Arra gondosz ami a kreg. Én titokfúrónak hívom amúgy nem tudom miért.
    a wolfcraftnak is van, ez a szett is megvan nekem, sokat dolgoztam vele és amúgy bármi összetolható vele tiplizés nélkül, a csavaros kötés meg azért mégis csak csavaros kötés. Minden projektnél előkapom valamelyiket. A lidlben is volt, vettem ott is belőle de az elég f-s és bármit teszel vele, nem lesz sz-r. A wolfcraftos is átalakításra szorul picit, hogy a furatok tökéletesek legyenek, akit érdekel írjon és elmondom és mutatom mire gondolok.
    Ez a kicsike a wolfcrafttól.

    Ez még a tiplizésnél is haladósabb, általában csak ott szoktam tiplivel bíbelődni ahol ezt nem lehet úgy használni, hogy nem látszanak a furatok.

    Más:
    Egy asztali körfűrészen tekintve, hogy ezek azért nem egy komoly mérettel megáldott szerkezetek. Átalában mennyi az a táv ami befér a vezetősín és a kés közé? pl egy 2500x1230mm táblából lehet vágni úgy, hogy pl 2500x600mm legyen vagy 600mm távot ezek nem tudnak már melléépített asztal vagy bármi egyéb nélkül kezelni?

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák