Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz vazzz #530 üzenetére

    Szép lett:C
    A közben résznél azért nem a levert konyhára gondoltam:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • thyeby

    őstag

    válasz vazzz #530 üzenetére

    Valóban ízléses, precíz, a kávéfőző alatti saroktér kihasználása pedig brilliáns.

    Javaslom Föccer-nek, h nézze meg a képeket, és kérdezzen meg Téged, hogy bútorasztalos vagy-e? Figyelmet érdemel, hogy esténként dolgozva másfél hónap alatt miből mi lehet, ha van elég lelkesedés.

    Egyébként jómagam sokszor elcsodálkoztam már azon a tévhiten, hogy a tömör fa ilyenolyan drága, és nemengedhetem meg magamnak népi tünetegyüttesen.

    Gyerekek! A tömör fa bútor ugyanolyan olcsó, mint a faforgácslap! Én egy szál 2 fm-es asztalos minőségű 160 mm széles collos fenyődeszkát cca 500 Ft-ért tudok beszerezni (ERDÉRT - bárki számára elérhető az egész országban) Ugyanekkora bükk, tölgy úgy 30-40%-al derágább, mondjuk 800 Ft. Tessék utánaszámolni, hogy ez vífíl négyzetméter, és tessék összehasonlítani a pozdorja árával.
    Elszomorít, amikor abban látom a "spóreszolás" megvalósulását, hogy a jó ócsó bútorlapot kézi körfűrésszel (abból is a teszkós billegősebbikkel) nyílegyenesen végigrepedezteti valaki, feleségével az ingébe belevasaltatja az élfólia műgyantáját, és beszámol arról, h annyiba került a homemade bútordarab, amennyiből én ugyanazt tömörfából már számtalanszor produkáltam.

    Jó: Kell hozzá derága gyalugép, meg műhely. De hát akkor csak a gyalulás részét asztalosra kell bízni, és bútorunk egy darab gyalulásnyival többe fog kerülni, mint az emdéef változata. Az olyan sok?

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák