Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Ajándékok #51416 üzenetére

    ez az én tákolásom :D ...mostanra már úgy tűnik, hogy a magasságát 5-10 centivel alálőttem, mert kezdi felpakolni rá a gyerek a lábát és át akarja mászni :DDD

    ...felbosszantott, hogy 10ezrekért adják az univerzális megoldásokat, obiban meg ledaraboltattam 24x48-as lécből, panel erkélyén csiszoltam-lazúroztam 2-3 soron és összefúrtam olyan méretben, ami épp ide kellett... (párezer forint meg 1-2 melósabb nap volt az ára)

    ui: az a nappalibútor meg brutálisan szép :R és nagyon durva, hogy 170k az anyagköltség, asztalos meg képes lenne érte milliós összeget elkérni... amit korábban csináltam bútorlapból az a gyerek pelenkázója volt... anyagköltség kb 25ezer, lett vagy 60kg összerakva... akkora, hogy én 177cm/70kg-val a csukható részébe simán elférek :DDD ...ikea-ban láttam hasonlót, amit módosítottam a mi igényeink szerint... ha már nem használjuk, lesznek terveim, hogy mire lehetne átépíteni

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák