Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AndrewBlase

    senior tag

    válasz Soká #37841 üzenetére

    1.) Kakasülőn kellett a taréjszelemen részére fészket kivágnom, és ahogy mozgattam jobbra-balra, elég zavaró volt, hogy megakad, elemeli a fadarabot. A mi példányunkon elől síkban van, de a lap két oldalán és mögötte kiáll az asztal síkjából.

    szerk.: Bár ez eltér a videókon látottaktól, de majd megnézem, lehet, hogy ez is állítható? (Nem én raktam össze, így nem tudom, hogy mi a helyzet vele) :F Ha ez így van, akkor módosítom az előbbi kijelentésemet, jó gép ez. :D

    2.) Persze, úgyis rámér az ember, de a korábbi munkahelyemen, ahol egy All in kombinált gyalu/kőrfűrész/asztali marógép/hosszlyukfúró öntvény vázas gép volt, azon volt, és valahogy bejött, hogy saccra be lehetett állítani vele a vágás magasságát. De lehet nélküle élni.

    3.) Arra gondoltam, hogy a fogasléc nem rögzíthető, ezáltal a párhuzamvezető el tud mozdulni. De most megnéztem egy-két review-t, és látom, hogy én voltam a vak. A tekerentyűn/környékén kerestem a rögzítőt, de most már látom, hogy az asztallap alatt jobb oldalt van a rögzítő. Ezt benéztem! :)) :W

    Miért mindig én???

Új hozzászólás Aktív témák