Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    válasz indianjoe23 #37496 üzenetére

    Az uni-max egy elég raffinált társaság( banda ) én is mindíg megfogadom, hogy tőlük soha semmit aztán néha elcsábulok. A Ketech , meg eszméletlen drága. Ebay meg az Amazon akikkel szemezgetek és közben rátaláltam egy német cégre DICTUM GMBH, összeírtam egy pár dolgot és ahogy a vacak nyelvtudásom engedi , úgy veszem észre még mo.-ra is ingyen szállít. A hiba csak annyi, hogy nem mindent árulnak. Amazon.de német o.-ba kedvező szállítást ígér, nekem van ott kapcsolatom és megkapom egy rokontól aki 3 havonta jön haza. Ebay meg azért jön a képbe mert egyenlőre nem találok mást ahonnan megrendelhetnék Pl japán cuccokat és egyébb szerszámot. Amerikából is jön évente valaki aki már hozott pár dolgot és így elvagyok. Igazából nem filléreskedem, de amikor egy 15 eur-os cucc -ra 19 eur a szállítás és ha több tételt kérek nem hogy engedne hanem még tetézi a fuvar költséget. Konkrétan : 40 eur -ért rendeltem és 36 eur-ot kért a szállításért mo.-ra, ugyan ezeket német címre 9 eur ( van közte olyan amit 1.5 eur -ért visz). Megértem én ezt az üzletpolitikát, de nem kérek belőle, inkább rendelem a rokon, német címére és marad 27 eur a zsebbe. Visszatérve a marógéptalpra , ha van precíz esztergályos ismerősöd és bíztos vagy abban ,hogy soha nem kell más méretű másológyűrű akkor érdemes lehet fémből az egészet megcsináltatni, szeríntem ezen a fórumon olvastam, hogy valaki csináltatott ilyent. Talán lesz itt valaki aki emlékszik ( nem több 2 évesnél a bejegyzés) és segít megkeresni ki volt ő és aztán tőle kérdezhesz egész pontosan.

Új hozzászólás Aktív témák