Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • serfozotibi

    csendes tag

    válasz aszamóca #37006 üzenetére

    Kedves aszamóca!
    Nekem GTS 10 XC-m van kb két éve. Azt hiszem ilyen távlatból már joggal mondhatok róla tapasztalatokat. Az a helyzet, hogy nagyon elégedett vagyok vele, pontos a stellere, masszív az asztala, erős a motorja. Egy dolog van ami kicsit zavar, hogy ez a motor nem indukciós hanem szénkefés, és emiatt olyan hangja van mint 10 ETA porszívónak. Ez persze csak megszokás és jó fülvédő kérdése, de nem értem hogy egy ilyen drága és minőséginek mondható gépbe miért nem lehet egy halk indukciós motort tenni.... :(
    Amikor meghozta a futár akkor simán azt gondoltam hogy majd benyomom a gombját és csak szépen susog, mint egy lapszabász, aminél ugye szinte csak a fűrészlap hangját lehet hallani ahogy a levegőt harapja. Hát ennél épp nem hallható a fűrészlap, mert a motor elnyomja. :D
    Nah, ettől függetlenül, tényleg nem lehet rámondani hogy nem ér pénzt, mert minden funkció beváltotta az elképzeléseimet, nekem nem sok helyem van, ezért ha szükséges, csak összecsukom az állványát és felállítom a fal mellé. Készítettem rá kereket is, mert olykor előfordul hogy vinnem kell magammal, ahol nagy segítséget nyújt a gördülékenység.
    Ha van valami kérdésed, vagy szeretnél képet valamely részéről, csak szólj, állok rendelkezésedre. :K

Új hozzászólás Aktív témák