Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r.levente75

    addikt

    válasz salieri. #34302 üzenetére

    Ha helybéli én kihívnám megmutatnám és megcsináltatnám vele. Leveszi a méreteket legyártja és a helyszínen felszereli. Szerintem ez nem egy nagy javítás, de én biztosan kihajtanám belőle, már csak az árára való tekintettel is.

  • Soká

    senior tag

    válasz salieri. #34302 üzenetére

    Nem szívesen szólok bele, mert nem vagyok én gyakorlott asztalos és a fotók alapján nem teljesen tiszta nekem minden, de tk. most az van, hogy van egy ágyrácsod, csak túl ritka. Ezt egyszerűen csak be kellene sűríteni és akkor meg van oldva a dolog.
    Szerintem ne akarj haragudni nagyon a szakira, mert nincs ez csúnyán megcsinálva, egyszerűen nem a legszerencsésebb statikailag és nem a legszerencsésebb választás ez a forgácslapos kivitel.Ha egy kellően vastag matracotok van, ami képes oldalra kilélegezni, akkor lehet, hogy működik a dolog, de olyan nem jó érzés, hogy ez így van megoldva. Én kisgyerekkel, sima habszivacs matraccal jártam úgy, hogy a kiságy tömör alja bepenészedett. De az egy vékony szivacs volt, ráadásul egy pelenkás babáról van szó, aki "eresztett" :)

    Azt kellene tudni, hogy most ezek a 4x4-es lécek a keretben hogyan rögzülnek? Ragasztva van vagy oldható? Mert egyszerűen meg kellene duplázni és akkor oké.
    Az ágy közepe alá meg érdemes beszerkeszteni egy ötödik lábat, mert ott (ha hancúroztok...) akkor azért hatnak az erők.

    Első körben békésen próbáld meg rendezni a szakival a problémát és mondd meg, hogy nem akarod a teli lapot, mert az penészedhet. Csinált egy szép fa bútort, minek tervezte bele azt az oda nem illő anyagot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák