Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz Dízeles #3375 üzenetére

    észt nem adhatunk csak jó tanácsot

    Én is láttam egy két gagyi megoldást , volt már dolgom szét aszott ággyal , összecsuklott székkel , szétesett bejárati ajtóval .
    Konyháknál szinte széria tartozék a kivetőpánt csere élfóliázás fiókcsúszó csere hátfal csere .
    Nagy szerencse hogy tényleg megúszta de nem sokon múlott .


    Az embereknek sajna nincs pénze mindenki az olcsó dolgokat keresi ez természetes , beszélhetünk a politikáról hibáztathatunk bárkit bármit sajna a Pénz az Úr .
    Ha pénz nincs akkor sok a baj jönnek a megélhetési gondok rossz kedv stb,, ha van pénz az ember kicsit nyugodtabb tud másra is koncentrálni .
    Pl nekem most nem fizették ki a 4 hetes melómat és más munkákból jövő pénzem is késik , csak részletekben tudták ez egyik konyhát kifizetni , közben bele fogtam két munkába szépen lassan elfogyott a félretett pénzem , közben befutott egy pár extra kiadás persze akkor mennek tönkre a dolgok ha nincs pénzed .
    Szégyenlem de haveromtól kellett kölcsön kérnem hogy ki tudjak fizetni egy pár dolgot és legyen forgó tőkém .
    Még lefekvés előtt is azon agyaltam hogy mi lesz holnap , még álmomban is dolgoztam az agyam csak a megoldáson járt nem tudtam pihenni .
    Pedig azért raktam félre egy rakás pénzt hogy ez ne forduljon elő .

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák