Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz Dízeles #3373 üzenetére

    Erre van egy jó történetem .
    Az egyik szomszédom konyhát akart csináltatni kiszámoltam neki drágállta a dolgot , vett egy Szlovák " olcsó konyhát " majd eltelt pár hónap a felesége sírva jött át " Állapotosan 8. hónapban " hogy majdnem rá esett ( a hasára ) a felső szekrény ajtaja :Y , ami két üvegező szeggel volt rögzítve semmi szilikon semmi befogó léc , a kivető pántok sem működtek jól ugyan is a pánt ajtóban lévő része Műanyag volt és megette a fémpánt teste .
    A másik probléma az volt hogy az ajtókra a felületi réteg kasírozva volt ami a gőz hatására szépen elkezdett leválni .
    Megnéztem majd megjegyeztem hogy megoldható a dolog nem lesz olcsó , szinte az egész konyhát kicseréltem .
    Az Olcsó néha Drága

    Jól teszed hogy nem spórolsz én sem teszem főleg az anyagon nem , az utóbbi időben sokk árajánlatot adtam de csak a felét fogadták el .
    Haverom alám vállalt egy pár melóban majd mondta hogy ezen és ezen a melón alig keresett valamit ő is valami hasonló "ÓcsóJános " koma .

    1956-2010 07.22 Varga László

  • thyeby

    őstag

    válasz Dízeles #3373 üzenetére

    Hsz-edet olvasva felidéződött bennem a múlt rendszer:
    "Nyugaton mindent megcsinálnak rendesen!" És valóban előttünk járt a nyugati technológia.
    És képzeltük álmainkat, és vágytunk nyugatra.

    S most mi is nyugat lettünk. Már látjuk, nem igaz az, h nyugaton semmise gagyi. Igaz, elfeledtük az enytyerenytyem trabantokat, a zaporozsecet, rigát, verhovinát gyorsan, de ezzel együtt is: Gyakrabban hallom azt, hogy gagyit sóztak balekra, mint azt, hogy kifogástalan cucchoz jutott valaki korrekt áron.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák