Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz matta2003 #31016 üzenetére

    Én ilyennel teszem fel az előlapokat:

    A fiókot 5-ös fúróval kifúrom, oda megy a 4-es metrikus csavar ami belemegy az állítható vasalatba. Bemérem hogy hova kellenek a furatok, kifúrom, rárakom, helyszínen beállítom és kész is. Ha be van álltíva az előlap és 100%-os rögzítést szeretnél (a 2 beállító és a 2 fogantyú csavarján kívül) akkor rakhatsz még bele 2 reisser csavart.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • thomgrande

    tag

    válasz matta2003 #31016 üzenetére

    Gratulálok ez elméleti szinten egy nagyon jól átgondolt szerkezet. De.
    Ahhoz hogy ez működjön szerintem az oldallapon levő síntartó furatokat cnc-vel kéne megcsinálni. Ezek a sablonok csak akkor működnek pontosan ha minden elem tized pontos, különben a sok kis eltérés össze adódik. A helyén való felrakás ahogy Winner_hun is írta szerintem célravezetőbb.
    Ha megcsináltatod akkor annyit javasolnék hogy az alsó lapra és erre a lapra is csinálj két furatot. Ebbe beleakasztod a pillanatszorítót és tudod rögzíteni ez előlapot biztonságosan.
    Sok sikert hozzá. Majd a gyakorlat bizonyítja hogy jó-e.
    Azt hogy milyen kritériumoknak kell megfelelni azt pedig csak a megrendelő tudja. Annak függvényében hogy mire használja. Illetve a készítő majd javaslatot tesz (ha korrekt) hogy erre ez az anyag nem alkalmas. Így hogy leírtad mire lesz használva így a bútorlap is jó lenne csak a méret nem az igazi. 32mm a legközelebbi méret csak ezt ekkora felületen 29-re levékonyítani nem egy örömteli feladat.
    Serintem ha normál 18 mm-es bútorlapra felszegelsz 11 mm-es fenyő léceket az is megteszi. Az ismeretségi körödben talán akad aki körfűrészen vág neked ilyen csikokat.

    "Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

Új hozzászólás Aktív témák