Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Winner_hun #24983 üzenetére

    Úgy látom, ez a Felder vékony tömlője.
    Igen, egyenes a belseje. Bátran merem ajánlani.
    Ezek a Felder tömlők vmi szilikon anyagból készülnek. Ettől rendkívül rugalmasak (Nekem szó szerint egy kisebb diplomata táskányi papírdobozban postázott el a Felder egy három méteres darabot. Amikor megjött a futár, azt hittem, vmi tévedés történt, mert el nem tudtam képzelni, h olyan pici helyen elférjen.), kopásállók, bírják a hideget, meleget, tűzállók, áttetszőek, jó erős rugó van bennük, és persze belül sima falúak. Ja, és pehelykönnyű. Van extrém erős is (én olyat használok). Az nem extrém rugalmas, mint amit fentebb írtam (Ki ne forgassatok, rendeltem ilyet is, olyat is ;] ), jóval nehezebb, de nem annyira, hogy ez bármennyire zavaró legyen, viszont olyan tartós, hogy sok év után most is olyan, mint újkorában, pedig napi szinten ráncigálom. Nem is annyira átlátszó, de azért látni, amint szalad benne a forgács. És mégjobban tűzálló. Olyan erős, hogy ha ráálsz, észre sem veszi.
    Nem is tudom, melyiket javasoljam. Utóbbi jóval drágább (kb dufla ár). Egyiket ezért lehet nagyon szeretni, a másikat azért.
    Ja, és nem én lennék, ha ezt nem írnám ide: A vékonyabb olcsóbb, mint a metebó fekete diribdarabra repedős fekáliája.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák