Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz arvaiz69 #23009 üzenetére

    Magam is okosabb lettem. Kérdezték már tőlem páran, hogy miért ne inkább DeWaltot vegyenek? Ilyen hosszan nem tudtam sorolni, és így már eseteddel is tudok példálózni, hogy eladtad a DW-t, hogy vehess egy Makitát. Mondjuk az új DW kicsit más tészta, mert ha jól elmékszem a látványra, azon már bronz szalagvezető kerekek voltak, amit nagyon gyorsan és pontosan lehet beállítani, Te pedig írod, hogy a motorteljesítményt is felsrófolták. De az az alu asztal maradt, és nekem az csípi a szemem leginkább.

    Volt régebben egy 260-as DW kombinált gyalugép is. Arra is ilyen eloxált alu asztalt tettek, és ha jól emlékszem, annak sem volt megtörve az éle. Arra viszont határozottan emlékszem, hogy a kecskelábát olyan ügyesen oldották meg, hogy még egy jó focista is hasraesett benne. A kés beállító segédeszköz pedig egyenesen lúzer dolog volt hozzá.
    Mondjuk a metebó HC300-ba is beleakadok rendre. Kiáll oldalt a konnektor/bekapcsoló kombó. Ha rövid anyagot dugok bele, rohanni kell az elszedőoldalra, hát ezt a térgyepem kalácsa olykor nem ússza meg.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák