Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Armahun #22017 üzenetére

    Alaposan befújtam féktisztító spray-el (szép kis dzsuvát kihozott belőle) majd szárazra törlés után csöpögtettem rá némi műszerolajat. Most abban "ázik" én meg izgatottan várom a csodát :P . Eleve ezt az elfordítod-bepattintod fűrészlap rögzítési elvet nem értem hogyan működik. Volt anno egy olcsó kínai dekopírom abban imbuszkulccsal kellett a fűrészlapot rögzíteni két pofa közé de ennél nálam nagy a sötétség. Az emelőrúd belsejében van valami rugós/benyomható alkatrész ami arra szolgál, hogy miután berakja az ember a fűrészlapot befeszítse azt a helyére? Vagy hogyan működik ez? Nálam majd fél centis lötyögése van a lapnak ha berakom. Elképzelni nem tudom mit csináltak vele. :(

    pali923: Köszönöm. Este magam is rátaláltam erre az oldalra. Elvileg ha a fentiek nem válnak be kénytelen leszek venni hozzá egy új emelőrudat szinterpersellyel együtt. Ahogy nézem 5000 + postaköltségben megáll. Nem gondoltam volna, hogy minden alkatrészt az utolsó 120forintos csavarig bezárólag megkapni hozzá még ma is.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák