Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz Soká #11104 üzenetére

    Régen a Skill gyártott ipari " Professional " gépeket is azok ha jól emlékszem szürke színűek voltak és nagyon tartósak , én kézi gyalugéppel találkoztam és körfűrésszel de még 10 év után is ugyan úgy működnek mint új korukban .

    A Skil Corporation-t Chicagóban alapították 1924-ben, a körfűrész feltalálásával, amit Skilsaw-nak neveztek el. A Skil a mai napig sikeres, professzionális szerszámgépeket fejleszt, gyárt és értékesít. A több mint 8 évtized alatt a Skil márka számos újítást vezetett be. A körfűrész mellett, a pneumatikus fúrókalapácsot, az állítható sebességű kapcsolót és számos más innovációt is a Skil vezetett be, hogy segítse a professzionális munkavégzést.

    Tapasztalatunk és tudásunk még most is napról napra nő.

    Ezt a tapasztalatot és tudást használjuk a Skil Masters professzionális szerszámgépek fejlesztése során. Ezek a szerszámgépek megfelelnek az építésben, felújításban és szerelésben dolgozó profik gyakorlati igényeinek, városi és ipari környezetben egyaránt.

    Nem ismerős ez a gép kicsit Dewalt utánérzés de nem tudom melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás .

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák