Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    válasz tfe #64091 üzenetére

    Amit linkeltél az nekem semmit nem mond. Jó nagy és drága , soha nem venném a kezembe ez ácsoknak való. Lehet nem volt szerencsém , de amikor az első makita fúró csavarozót a kezembe vettem azt gondoltam ez egy csoda szerszám márkáját illetően is, aztán jött a lidl, az ő fúró csavarozójuk nekem jobban bejött van 2 db még mindig a maki már régen tönkrement. dekopir is kidobódott vagy pihen valahol a padláson. szóval lehet a merülőjük az talán jó, de nem fogom már kipróbálni. merűlőm az sheppach , ha jól írom, nekem ebből sem kell jobb táblát felosztani szélezni nekem pont elég, bútorlapot ritkán használok , de azt már szabatom és élfóliáztatom. Az élmaró szett volt az utcsó amit beindítottam az outletben, aztán gyorsan le is tettem és megvettem 86- ért a dewaltot negyed colos + befogóval, nekem többet még ránézésre se kell semmi makita a szalagfűrészem is dw. a kombigyalum elektra becum és az asztali fűrészem metabó. a gérvágom a nagyobbik lidl-is , nálam elég precizen beállítható igaz kicsit mókoltam.

Új hozzászólás Aktív témák