Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hramon94

    tag

    Sziasztok. Újra a felsőmaró dilemmám :B Tehet rendeltem egy RP1802 melyen nincs fordultszám szabályzó, visszaküldtem mert miután megjött akkor jöttem rá :D Most újra a rendelés előtt állok. 1. Makita RP2302 lenne 2. opció melyet most találtam az a Hitachi M12VE

    Asztalba is szeretném építeni, nem használom napi szinten de most van 1-2 munkám ahova szükséges lesz és régóta szeretnék otthonra egy felsőmarót melyet nem csak asztalba hanem kézben is szeretnék használni. Akinek van esetleg a Hitachi mennyire kényelmes kézben? A korábbi RP2300-al dolgoztam kézből sokat és nem volt vele gondom de a Hitachit még nem fogtam soha, az RP2300-on a magasság állítás része annyira nem győzött meg így a Hitachiról nem hiányozna.Az RP2302-nél ami számomra kicsit negatív az az Anti restart funkció (asztalba építve külön indító gombbal nem indítható újra leállítás esetén). A Hitachinál a kedvezőbb ár viszont vonzóbb de nem elsődleges szempont. Ti melyiket választanátok? Teljesítményben 2000W a Hitachi és ugye 2300W a Makita.

Új hozzászólás Aktív témák