Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    Én már nem mondok semmit... :W

    Volt a könyvelőnél, nekem azt mondta, hogy neki ez csak veszteség és nem tud minket elvállalni, mert fizetni kell, de azért menjünk be a szüleinkel.

    Aztán a barátomnak meg azt mondta, hogy holnap fél 8-ra menjünk be megbeszélni, mert nem telefontéma.

    El fog durranni de nagyon az agyam, ha ott nekem valami kitételt fog tenni, meg fogom jól mondani a magamét.

    Péntek óta csak rá várakozok, majd pedig ezek után kedden le próbál rázni, hogy nem tud elvállalni, stb..

    Remélem nem arról lesz szó, hogy nem fog tudni minket fizetni, mert az aztán nagy csalódás lesz, mert addig rendben, hogy ha fizet veszteséges, DE!

    Ezt is fel fogom vetni és odadörgölni az orra alá.
    Valószínű pár hónap és bele rázódunk és elkezdünk mi is TERMELNI, ezek után dolgozzunk INGYEN közben ő meg megkapja érte a vaskos pénzeket???

    Ácsi!!

    Most írom fel a másik telefonszámot ami majdnem biztos és asztalos.

    A különbség annyi, hogy 15 percel többet utazok, mert most néztem meg, hogy a 16. kerületből Újpest 1 óra. :D

    Úhh, na már most kezdek nagyon ideges lenni..... :o
    Nem fogok tudni aludni se.

    A másik meg igazolatlant kapok ha nem vagyok valahol, szóval ott leszek 1 napot addig ok, aztán miután elmegyünk átöltözni vagy valami (és mondjuk negatív válaszokat adott) akkor telefonálok a másiknak és oda megyek.

    Addig azt mondom otthon hagytam a befogadó nyilatkozatot....

    Jaj Istenem, csak éljem túl ezt az 1 napot és tudjam már meg miért nem telefontéma amit mondani akart. :o

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák