Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csudri

    őstag

    5x10-es pallóra mi manapság a jó ár?
    Két fatelepen szoktam vásárolni itt Érden. Az egyik helyről online veszem, ha gyalulva kérem, akkor eddig mindig szép árut hoztak, 1 920 HUF szőrősen illetve 2 819 HUF gyalulva.
    Van egy másik fatelep, ahol szintén kb. ennyi a szőrös, oda azért járok, mert közel van, ebédszünetben feldobom a kocsi tetejére és meg is vagyok, de elég girbe-gurba néha az anyag, ha válogaszt, akkor ha jól emlékszem +20% felár. :(((

    Szóval ti mennyiért veszitek? Vagy tudtok ajánlani valami online boltot, ahonnan hoznak emberi áron szépet? Tök jó, hogy tele van a youtbe az amcsik 2x4-es videóival, meg hogy a home depot-ban ilyen olcsó meg olyan olcsó, de ez K-Európa, ahol még a fát is szlovákiából hozzuk. :(

    A szőrös 5x20-as cuccokat eddig kézi elektromos gyaluval megoldottam (pl. homokozóhoz) megfelelőt tudtam produkálni, de a feleségem kitalálta, hogy csináljak kanapét a teraszra, oda inkább gyalultat vennék.
    Normális egyengető-vastagoló valszeg 100 év alatt sem térülne meg, úgyhogy nem tudnám átnyomni a családi budget-n. :))

Új hozzászólás Aktív témák