Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz mdk01 #50292 üzenetére

    Legkíváncsibb arra vagyok, hogy a Te kezeid közt hogy fog szolgálni mondjuk fél év fingatás után. (Az én feladataimra inkább a 12 V-os kategória simul, emezt a 20V-ot csak ritkán fogom elővenni.)

    Nem áfa igénylésről írtam én, hanem áfás számla kérésről. Magyarul, ha vállalkozó vagy, növelheted a vételárral a mérleged kiadás oldalát. Ez blokk ellenében nem tehető meg, csak számla ellenében. Ha áfa körben vagy, úgy az áfát is visszaigényelheted. Ez sem megy áfás számla nélkül.

    Navégre! Telefonszám a blokk hátulján. A picsa forgatta azt a blokkot.
    A sarokcsiszoló manualban hivatkoznak valami hasonlóra, mint az ügyfélszolgálat, hogy onnan lehet rendelni szikrafogót vágáshoz, mert az nem tartozék. De sehun nem leltem, hogy akkor honnan is? Majd az ügyfélszolgálat megmondi.

    Este ... ööö estébb írok az angle grinder unboxing utáni első benyomásokról, most még fűrészelnem kell.

    A mi lidinkben 4 Ah-s nem is volt. Elfogyott reggelre, vagy nem is érkezett, nemtom. A 2Ah árára az újságból emlékszem, hogy az hét ropi. És érdekes, nyolcért meg ott volt a 2Ah-s + töltö bundle.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák