Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz pacman_123 #48633 üzenetére

    Most ehhez a két oldali 1-1 kivágáshoz keresek. De úgy szoktam, hogy ha valamit veszek akkor már máskorra is jó legyen. A kis bútorokat mindig magamnak csinálom. Sosem találok olyant ami éppen kellene. Így szép lassan minden szükséges eszközt és szerszámot is beszerzek.
    Egy kis konyhapultot csináltam. Ennek a két oldalán van egy egy takarólap, azokon kell csak bevágni a szegélyt, hogy teljesen be tudjam tolni a falig. Csak ezért kell a 20*80-as vágás rá. Csak a külső oldalnak kell szépnek lennie a belső az úgyse fog soha látszani.
    Köszönöm a választ megveszem a készletet és az általad javasoltat fogom választani :) Sajnos nincs hulladék darabom amin kipróbáljam.

    Én mindig mindenre is nagyon felkészülök, szoktak is ezzel cukkolni, hogy túl percíz és mániákus vagyok :D
    A lapszabász akihez járok, nincs is szokva autocad rajzokhoz. Ő nem szokott ilyet kapni, hanem általában felírják neki a két méretett egy cetlire :D
    2 év alatt háromszor voltam nála, de már a rajzaimról tudja, hogy ki vagyok :)

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák