Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levat

    csendes tag

    válasz pacman_123 #45980 üzenetére

    Kösz a hosszú magyarázatokat, ilyenekre van szükségem. :)

    A Freud lap a befutó, legalább meglesz egyszerre minden. Szimpi a Makita lap is, 15e-ért már legyen is jó. :)

    Vmiért a Scheppach nem szimpatikus (érzés), egyszerűbb lenne a szerszámoutletben megvenni, ez tény.
    Amikor összehasonlító videókat néztem, figyeltem a hangját a motornak, hogyan áll le, stb...a scheppach egyikben sem szerepelt rosszul (persze az olcsókban nincs motorfék). A csapágyakról is árulkodik a hangja.
    Néztem Holzmann-t is, ha már gyárt komoly gépeket, kb 65e-ből megvan 1,4 m-es sínnel, de a hangja olyan volt, mintha épp tönkrementel előtt állna. Elvetettem, mert úgy gondoltam, h csak a név miatt kérnek többet érte, amúgy tök ugyanaz, mint bármelyik abban az árkategóriában. (van tőlük lamellózóm, az is egy átcsomagolt, név miatt magasabbra értékelt cucc)
    Megkérdeztem a forgalmazót a garanciáról, elvileg problémamentes, de ami a lényeg, h hiszem, h jó választás lehet.

    Van aki német prémiumok autókra porcosodik...én azokért nem adnék pénzt.

    Köszi a linket a sínes problémához.
    Egy eladó woodstar volt 1,4m-es sínnel, de lecsúsztam róla, akkor kezdtem az érdeklődést ezek felé.

    Nem gondolom, h rossz a Festool, mert attól nem ájultam el, de mivel nem érzem, h be kéne ruháznom olyan kategóriára, így kiesik az érdeklődésemből egyelőre. Remélem lesz olyan, h már azokban fogok gondolkodni. :)

    Tudom, h az előítélet elhagyásával a PS-t sem kéne leírnom, de nincs kedvem annyira kísérletezgetni.

    Lapszabászat:
    Bp-en Szilfa Kft, egész jó árak, nagyon szépen vágtak nekem bútorlapokat, de a tulajok ordenáré bunkók.

Új hozzászólás Aktív témák