Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    válasz thyeby #45496 üzenetére

    Értem az okfejtésed. mondtam már , hogy egy jó derékszögért kifizetek akár több tízezret is na nem azért mert meghozza az árát , hanem azért mert ezek a mérőeszközök az alapjai a melónak meg egyáltalán, lehet holnap megváltónk haza hív és akkor az örököseim akik között van olyan is aki már most is elismer pedig elméleti ember, de amikor a szar elöntötte a lakását és a lefolyót sk kellet letuszkolni akkor felhívott és tanácsot kért és a mai napig köszöni amit mondtam. Tehát vannak dolgok amikről azt hiszem hogy olyan alap dolgok amiket nem lehet vacakul meggyártani és a szorítók is nekem ilyenek, ha még is vacakok is vannak az eladási palettán akkor szopás van, de 5.000-t adni egy 100mm-es egykezesért azért a világ jobbik felén is túlzás, pláne, ha szerintem minimum 4 azért kell még egy hobbistának is. Ha kiigazodok Yoco hsz- én lehet adok 4x-es pénzt az irwinért, mert én is sokat bazdmegezek, ha valami már másnap nem jó. és tudom én , hogy olcsó húsnak..........mégis elcsábultam és megkértem kínából egy élderékszöget 3.300-ért 14 000 helyett ha szar lesz a 90° akkor azért élvonalzónak jó lesz talán. Tudod a baj ott van , hogy én egy igazmondó ember vagyok és amikor tavaly vettem egy 50x75mm- es derékszöget olyan német katalógusban olvasott adatok alapján , hogy a szárak 16mm-esek és 5 mm vastagok és e helyett 15.8 és 4.8mm -es méreteket mértem, akkor fel voltam háborodva , pedíg megadtam érte a kért 8.500 ft-os árat tudom én azt, hogy a használat során ennek nincs jelentősége, de kérdezem én, ha nekem neked a munkád során le kell írnod méreteket akkor azt be is tartod, azt híszem , hogy igen és ha nem akkor úgy adunk adok méretet, hogy tól- ig, de a fémiparban ez snassz és manapság már nincs adott szó mert snassz. kiváncsi leszek a kinai mit ad a 3 doboz cigi áráért de 13 ezret nem adok a német cuccért , mert röhelyes amit kérnek vacakságaikért.Más különben meg leéltem az életem a vashoz közeli autóiparban és ma már csak a fa érdekel és a jó zsíros akár büdös sajt is bejön

Új hozzászólás Aktív témák