Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    válasz thyeby #45451 üzenetére

    Szia! Tudod az azért nagyon elbizonytalanít, amikor azt látom, hogy ilyen kicsi 100mm vagy 150mm- es egykezes szorítót megtudok venni 4-5 ezerért esetleg az irwint 2400- ért akkor 4 db a holnapi lidl ajánlatban 2.600 . ki az aki nem csábulna el, olyan nagy különbség az elvi működésben ugye nincs ( semmi) . mondom ezt úgy, hogy vannak eszközök amikben nem ismerek tréfát és akár többszörös árat is megadok egy profi cuccért. Na de egy nyavajás szorító?????? Soha nem felejtem el amikor apám hallgatott egy sort a 4db 200x 80-as szorítóért anyámtól , 60-as évek vége és alig 30 év és a z 50x100-asokat doboz cigi árban lehetett venni öcsém barkács célra csak azért vett 6-8 darabot mert olyan édes kicsi aranyosak voltak. Na ezek az egykezesek is valószínű olcsóbbak lesznek, mert röhely az áruk, mert akkor is csak nyavajások, ha kurva jól lehet őket használni.A másik, talán okulás lehet másoknak is. Kedves ( virtuális barátom , aki remélem magára ismer és csak azért nem írom a nevét, mert szerintem e nélkül is népszerű ) pacman egyszer elsorolta milyen egykezes szorítóknak a bitorlója, birtokosa és megakadt a szemem a Högert márkán. Na sehol nem találtam, de valahogy mégis leltem egy forrást elmentem megnéztem és azt kérdeztem mennyi van belőle , a válasz az volt, hogy a faszom se tudja, de tessék azért várni, mert, ha már itt van akkor megnézem, volt valami 11-két darab mondatam akkor kérem mindet, nagyon bejöttek. a dolog pikantériája, hogy a 450mm-est hirdették 1900 -ért mikor számlázta 2300 lett mondtam van egy kicsi baj , ---éspedíg?-- na erre azt mondja az eladó magának igaza van szólok a górénak---nagy duzzogva oda adták annyiért amiről a hírek szóltak. Aztán , hogy párban legyenek kerestem tovább és igaz drágábban de találtam egy vill. szer boltot akik högert termékeket forgalmaznak és így most páros számban van 14 db. nekem nagyon beváltak, ragasztásnál kinyomódik a fölös ragasztó, gondolom akkor erejük is van. Azt kell beírni, hogy högert és valahol a bp 17. ker-ben kidob egy vill. szer boltot a googl és a honlapjuk 130 és 150 oldala között láthatóak a cuccok de lehet elfekvő készletet vettem amire Ők begerjesztették az árakat és kicsit drágábbak, de még megvehetők.

Új hozzászólás Aktív témák